Valmis!

Esimesed karbid on valmis ja ootavad oma uusi omanikke. Lisaks otsustasime, et üks õnnelik tulevane ema ja tema sõbranna saavad sellel puhul eriliselt premeeritud. Vahva, mis?
Viimased paar nädalat on läinud hullumeelses tempos täis asjaajamist, ettevalmistusi ja pakiautomaatide vahet jooksmist. Isegi mõne kulleriga oleme juba teretuttavad 😀 Ja kõik see sehkendamine selleks, et üllatuskarbid lõpuks komplekteeritud saaksid ning me oma veidi hullumeelse ideega viimaks alustada võiksime.

Otsustasime, et teeme kohe algust ka kinkimisrõõmu juurutamisega meie inimeste seas ja kavandasime selleks ühe toreda jagamismängu kihvtBOXi Facebooki lehel. Mängus osaledes võid võita oma lapseootel sõbrannale armsa üllatuse meie rasedustrimestri karbi näol ning endale eestimaist looduskosmeetikat.
Et loosimises osaleda, vajuta kihvtBOXi Facebooki lehel „meeldib“ ning tag’i postituse kommentaarides oma sõbranna, kellele soovid kingitust teha. Sulle endale oleme välja pannud Signe Seebid maasika-vanilje näomaski ning Aesti rabaturba näomaski. Võitja loosime välja 28. veebruaril!

Ilusat päikselist sõbrapäeva kõigile meie praegustele ja tulevastele sõpradele!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga