rasedus

Rasedus on imeline aeg, täis uusi tundmusi ja ootusärevust, mille sekka on näpuotsaga lisatud ka pisut iiveldust, pabistamist ja paistes jalgu. Selleks, et seda ootuse aega veel veidi põnevamaks (ja vahel ka lihtsalt talutavamaks) muuta, sobib ideaalselt üks, paar või – veelgi parem – kolm vajalike ja ilusate kodumaiste üllatustega täidetud kingipakki.

Lapseootel ema õlul ei lasu vastutus üksnes enda tervise eest, vaid mõelda tuleb ka uue, veel sündimata ilmakodaniku heaolule ja just seetõttu on oluline pakkuda oma kehale vaimule midagi puhast ja ilusat. Õnneks ei ole Eestis looduslikust ja puhtast puudus ning jagub nii häid maitseid kui ka silmailu. Oleme oma kolme rasedustrimestri karbi tooteid valides eelistanud just kodumaist ning sealt võib leida nii looduskosmeetikat, head-paremat näksimist (olgu siis isude või hoopis iivelduse leevendamiseks), põnevaid isetegemise projekte ning palju-palju muud. Kingikarpide täpne sisu on üllatus, küll aga leiad vihjeid e-poest juba konkreetse karbi kirjeldusest ning heites pilgu meie partnerite nimistule.

Kinkekarpi ostes võite valida ühe sobiva trimestri karbi või tellida kõik kolm erinevat karpi, mis tellimuse juures täpsustatud aegadel Sinuni jõuavad.
KihvtBOXi kingikarp on hea üllatus lapseootel sõbrannale, tulevaselt isalt oma lapse emale või miks mitte iseendale!

 

Raseduse kihvtBOXid leiad siit:

rasedus  rasedus  rasedus  rasedus