Piilume teise trimestri raseduskarpi

Kui esimesel trimestril ei saa tulevased emad vahel õieti arugi, mis neid tabanud on, siis teisel trimestril on asi selge, enesetunne (loodetavasti) parem ja tahtmine tegutseda juba suur. Nüüd on paras aeg olla aktiivne, teha esimesi ettevalmistusi uue ilmakodaniku saabumiseks ja oma kasvavatest kurvidest rõõmu tunda.

KihvtBOXi teise trimestri raseduskarpi oleme valinud erinevaid vahvaid tooteid, et toetada tervislikku ja aktiivset eluviisi ning anda oma panus ootusaja põnevamaks ja säravamaks muutmisesse. Kahte neist toodetest teile nüüd tutvustamegi.

kihvtBOXi joogipudel tsitrusepressiga

Rasedus toob endaga kaasa suureneva vedelikuvajaduse, seda nii üleüldise kehakaalu tõusu tõttu, kui ka seoses keha suurenenud koormusega enda ja lapse ainevahetusjääkide eemaldamisel. Kuna rasedusaegsed hormoonid lõõgastavad seedetrakti ja kasvav emakas avaldab nädal-nädalalt järjest suuremat survet soolestikule, kimbutab paljusid sel perioodil kõhukinnisus. Et seedimine korras hoida, tuleks juua piisavalt vedelikku ning olla füüsiliselt aktiivne. Piisav vee joomine aitab ka teise väga sagedase rasedusaegse vaevuse – kõrvetiste – ennetamiseks ja leevendamiseks. Samas ei peaks vedeliku tarbimisega raseduse ajal ka liialdama, eelkõige tuleks  lähtuda siiski individuaalsest janutundest.

Mitte kõigil ei püsi meeles vett tarbida või ei ole vesi lihtsalt janu kustutamisel esimene valik, sest olgem ausad – ega ta ju erilist maitseelamust ei paku. Selleks, et janu saaks kustutatud lihtsalt ja maitsvalt, oleme teise trimestri kihvtBOXi lisanud särtsakalt fuksiaroosa BPA-vaba ja praktilise tsitrusepressiga joogipudeli. Tänu BPA ehk bisfenool A vabale koostisele ei pea joogipudelit kasutades muretsema ei enda ega tulevase ilmakodaniku tervise pärast ning igava kraanivee maitsvamaks muutmiseks saab veele lisada erinevaid tsitruselisi, kuid miks mitte ka teisi puuvilju ja marju. Kena roosa pudel on paraja suurusega, et seda endaga kõikjale kaasa võtta. Uue elu terviseks! 😉

Teise trimestri raseduskarpi

Signe Seebid Maasika-Vanilje näomask

Lapseootus võib tulevase ema näonahale mõjuda erinevalt. Kui enamasti räägitakse rasedusega kaasnevast ürgnaiselikust särast, siis mõnel juhul võivad hormonaalsed muutused näonaha olukorda ka ajutiselt halvendada. Ükskõik, kas soovid rasedusaegset sära veelgi võimendada või ootamatute punnikestega võidelda, võiksid selleks kasutatavad tooted olla looduslikud ja nahale leebed.

KihvtBOXi teise trimestri raseduskarpi oleme lisanud tunnustatud eestimaise looduskosmeetika tootja Signe Seebid valgel savil põhineva puhastava maski maasikate ja vaniljeseemnetega, mille näole kandmine on pea sama nauditav kui selle tulemused. Mõnusalt maasikane mask puhastab ja kirgastab jumet,  sisaldades A- ja C-vitamiini, rauda, kaltsiumi ja palju teisi kasulikke aineid. Mask on heleroosa pulbri kujul, selle kasutamiseks tuleb segada 1 tl pulbrit vee, maitsestamata jogurti või piimaga. Pärast maski maha pesemist on nahk tuntavalt pehmem ja mõnusalt niisutatud.

Samuti on oluline märkida, et lisaks toodetes kasutatavatele kvaliteetsetele ja looduslikele koostisosadele kasutab Signe Seebid oma toodete pakendamisel võimaluse korral taaskasutatavast materjalist pakendeid. Ilu sinule, puhas elukeskkond tulevastele põlvedele! 🙂

Ka teise trimestri raseduskarbi puhul ei pea kartma, et üllatused nende kahe tootega piirduvad. Karbis on veel asjakohaseid ja eestimaiseid kehahooldustooteid, kuid ka muud põnevat – kokku 6 toodet.  Kõik vajalik, et võtta teisest trimestrist viimast ja iga hetke nautida!

 

Teise trimestri raseduskarbi leiad siit:

teise trimestri kihvtBOX

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga