Piilume katsikute kihvtBOXi

Lapse sünd on suur ja imeline sündmus, mis toob rõõmu nii värsketele vanematele kui ka nende lähedastele. Sel puhul soovitakse nii uuele ilmakodanikule kui ka õnnelikele lapsevanematele midagi vajalikku ja meeldejäävat kinkida. Aga mida kinkida inimesele, kes on juba saanud oma elu olulisima kingi? KihvtBOXi katsikukarp pakub selleks puhuks midagi läbimõeldut ja samas ütlemata armsat.

KihvtBOXi katsikukarpidest leiab vastavalt pisibeebi soole tooteid nii sinakates kui ka roosakates toonides ning olemas on ka neutraalsetes värvides tooteid sisaldav karbike. Oleme teie jaoks välja noppinud kaks vahvat toodet seitsmest, et neid veidi lähemalt tutvustada.

Nordic Unicorni lutikett

On leitud, et õigesti valitud lutt arvestab beebi suu iseärasusi,  aitab suu- ja keeleliigutustel õigesti areneda ning rahuldab tema loomulikku imemisvajadust. Kuigi luti pakkumisega ei tohiks liialdada, teeb luti kasutamine imiku eest hoolitsemise sageli lihtsamaks (muuhulgas  ka teiste pereliikmete jaoks) ning annab emale võimaluse hetkeks puhata. Maha kukkunud luti kaudu võivad aga lapse suhu sattuda bakterid, seened ja viirused. Selleks, et ei peaks lutiga kraanikausi vahet jooksma, on hea kasutada lutiketti, mis hoiab luti kenasti tema pisikese omaniku küljes ega lase sellel maha kukkuda. Just ühe sellise abimehe olemegi kihvtBOXi katsikukarpi lisanud.

Nordic Unicorn on Eesti ettevõte, mis toodab lisaks tipitelkidele ning hoidjapaeltele ka beebiealistele põnnidele mõeldud naturaalsetest puitpärlitest lutikette. Et iga käsitööna valminud  lutikett oleks tõeliselt unikaalne ning omamoodi, on puidust pärlite ümber heegeldatud  sobivates toonides 100% puuvillast lõnga. Lutiketi pärliosa pikkuseks on umbes  18 cm ja see sobib beebile hästi ka hammaste tuleku ajal närimiseks. Ja olgem ausad, lisaks praktilisusele pakub armas mummuline lutikett kindlasti ka silmailu.

Breden Kids’i beebitekk

Pere kõige pisemate liikmete nahk on võrreldes teistega tundlikum ning viimasel ajal on üha enam levinud ka erinevad allergiad. Seetõttu tuleks tähelepanu pöörata, milliste kangastega lapsed magades kokku puutuvad ja millistes rõivastes oma tegusaid päevi veedavad. Mitte kõik rõivatööstuses toodetud lasteriided ei ole ühtviisi nahasõbralikud ja seega on alati hea teada, kus, kuidas ja millest konkreetsed tooted valmistatud on.

Kvaliteeti ja eetilist tootmist väärtustav Breden Kids toodab lisaks läbimõeldud lõigetega Eestis disainitud ja valmistatud lasterõivastele ka imeilusaid beebitekke. Bredeni tekid on valmistatud GOTS-sertifikaadiga puuvillasest trikotaažist, mis on beebi nahale õrn ja ohutu. Beebitekid on kahepoolsed – ühelt poolt rahulik helehall, teiselt poolt aga kaetud toredate elevantidega roosas, sinises või hallis värvitoonis. Mõõtmetelt 100×75 cm suurune ja mõnusalt kerge tekike on igati paras nii hälli kui vankrisse, nii päevasteks mängudeks kui ka öiseks uneks.

Lisaks lutiketile ja beebitekile on kihvtBOXi katsikukarpidesse peidetud veel mitmeid vahvaid üllatusi, mis kõik on loodud südamega siinsamas Eestis. Karpides leidub toredaid tooteid nii meie kõige pisematele kui ka tublidele vanematele endale.

 

Katsikute kihvtBOXid leiad siit:

kihvtBOX poisilekatsikute kihvtBOXkihvtBOX tüdrukule

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga