Piilume esimese trimestri raseduskarpi

Esimene rasedustrimester on reeglina tõeline emotsioonide virvarr. Rõõm, ootusärevus, teadmatus, rahutus, väsimus ja siis jälle rõõm, ootusärevus ja nii edasi kogu tunnete spektrum 😀 Lisaks toimuvad ka väikesed muutused kehas ja enesetundes, mis annavad märku, et miskit põnevat on teoksil. Sellel ajal vajab tulevane ema veidi aega iseendale, et oma olukorraga harjuda, ennast poputada ja teadmisi ammutada.

Oleme kihvtBOXi esimese trimestri karpi kokku pannes mõelnud nii kehale kui vaimule, tutvustamiseks oleme aga valinud just sinna viimasesse kategooriaase kuuluvad tooted.

„Minu 9 kuud“ – raamat-märkmik lapseootel emale

Ämmaemand-psühholoog Kristiina Uriko kirjutatud raamatust saab tulevane ema nädalate kaupa lugeda, kuidas kasvab ja areneb temas uus elu, millele ootuse ajal tähelepanu pöörata, kuidas valmistuda sünnituseks ning mis ootab ees pärast uue ilmakodaniku saabumist.

Lisaks võimalusele ennast lapse arenguetappide ja sellega kaasnevaga kurssi viia, saab raamatut kasutada ka päevikuna – iga kuu lõppu on jäetud piisavalt vaba ruumi, et oma mõtted ja kogemused kirja panna ja seeläbi need enda või lapse jaoks talletada.

Raamatu juures ei saa jätta mainimata ka selle kaunist kujundust. Nii kaant kui peatükke ehivad kunstnik Edna Vahteri helged ning naiselikust ilust ja soojusest pakatavad illustratsioonid.

“Minu 9 kuud” ilmus esmakordselt 2003. aastal ja tänu soojale vastuvõtule lapseootel emade poolt anti välja uuendatud ja täiendatud kordustrükk. Nüüd on raamatupoodides ka kordustrükk viimase eksemplarini välja müüdud, kihvtBOXi esimese trimestri karbist on aga võimalik seda veel leida. See asjalik ja kaunis raamat-märkmik on heaks kaaslaseks igale lapseootel emale põneval ja ootust täis teekonnal lapse sünnini.

Esimese trimestri raseduskarpi

Amii sojavahast küünal „Lõhnatu“

Küünaldel on imeline võime luua hubasust ning rahustada meeli. On ju ütlematagi selge, et värelev küülaleek kuulub lõõgastava vannielamuse juurde ja muudab hea muusika või raamatu veel nauditavamaks. Raseduse esimesel trimestril võivad takistuseks saada erinevad küünaldele lisatavad aroomid, mis ükskõik mis muul ajal meile meeldivad tunduvad, aga raseduse ajal sugugi ei sobi. Seetõttu oleme kihvtBOXi esimese trimestri karpi valinud just lõhnatu, kuid see-eest väga kauni eksemplari Amii küünlakojalt.

Amii küünlad ja aroomivahad on 100% naturaalsed ning sisaldavad sojaubadest valmistatud sojavaha, mis ei erita põledes keskkonda kahjulikke aineid ja on looduses täielikult lagunev. Värvid ning lõhnaküünalde puhul ka aroomid on oma päritolult samuti looduslikud. Küünalde tootmine toimub Läänemaal Paralepa metsade vahel, küünlakoja tegusa perenaise, Anniki, käe all. Sojavahast küünal Amiilt lisab ootusaja algusesse kindlasti palju soojust ja valgust!

Lisaks neile kahele tootele on kihvtBOXi esimese trimestri üllatuskarbis veel 6 samavõrd asjalikku kingitust, mis ühel või teisel moel lapseootuse teekonna esimestel meetritel vajalikuks osutuvad. Kindlasti on nende hulgas head-paremat ka keha hoolduseks ja tervise ning enesetunde parandamiseks. Tegemist on toreda kingitusega eriliseks puhuks, sest uudis uue ilmakodaniku peatsest saabumisest vajab kindlasti tähistamist!

 

Esimese trimestri raseduskarbi leiad siit:

Esimese trimestri kihvtbox

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga