Otsime sõpru

Sellise sisuga teateid vist iga päev ei näe, aga iseenesest oleks selline kuulutus mõnel teadete tahvlil ju armas, sest häid sõpru läheb meil kõigil tarvis 🙂 Asi on tegelikult nii, et oleme asunud nüüd juba suurema hooga uurima, millised toredad kodumaised tootjad, disainerid, käsitöö- ja magusameistrid oleksid huvitatud oma toodetega meie karpe ehtima.

Viimaste kuude jooksul oleme läbi kamminud metsikus koguses erinevate valdkondade andekate tegijate veebilehti. Selle käigus jõudsime tõdemusele, et Eestis on suur hulk kodumaiseid brände, mis tegelevad väga vahvate, omanäoliste ja ka loodussõbralike toodete valmistamisega. Ja häbi öelda, aga pooltest neist ei olnud me varem kuulnudki! Just kosmeetika valdkonnas on Eesti teinud viimaste aastatega tugeva arenguhüppe ja kasv ei ole toimunud üksnes kvantiteedis, vaid kindlasti ka kvaliteedis. Üha enam tekkis meis endis küsimus – miks osta, tarbida ja kinkida välismaiste suurtootjate isikupäratuid üllitisi, kui meie oma inimesed teevad niivõrd erilisi ja omanäolisi tooteid, mis on seejuures oma koostiselt puhtad ja looduslikud? Küsimus jäi vastuseta ja see oli üks põhjustest, miks me kihvtBOX’i mõtet oma peadest enam välja ei saanudki.

Nii me nüüd otsime neid kõige-kõige vahvamaid ja toredamaid, et igasse pakki hea kogus Eesti ehedust mahutada. Hoidke meie sõprade otsingul silm peal ja saate aimu, mis meie kingipakkidest leida võib! 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga